Potrzebujesz porady?
+48 459 413 059

Panel klienta

O nas

Chcemy dać Ci więcej. Sprawimy, że prowadzenie Twojej firmy
będzie wygodne i bezpieczne jak nigdy dotąd.

Biuro rachunkowe Invertis

Biuro rachunkowe Invertis – ofertę kierujemy do małych, średnich, dużych firm i przedsiębiorstw. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jaki podmioty prawne.

Invertis – biuro rachunkowe Rzeszów. Pomagamy i doradzamy. Jesteśmy nie tylko biurem rachunkowym ale partnerem biznesowym. Jesteśmy elastyczni i w szczególny sposób podchodzimy do każdego klienta. My zajmujemy się obsługą finansowo-księgową i kadrową, a Ty możesz poświęcić się w całości zarabianiu pieniędzy nie myśląc o zawiłym systemie podatkowym.

Celem biura rachunkowego Invertis jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz naszych klientów, dlatego ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. 

Invertis – biuro rachunkowe w Rzeszowie. Oferujemy przede wszystkim:

  • Pełną księgowość;
  • Rozliczenia Książki przychodów i rozchodów;
  • Obsługę kadrowo-płacową;
  • Pomoc przy zakładaniu działalności,
  • Rozliczenia PIT,
  • Konsultacje.
Księgowa Invertis Rzeszów

Najczęściej zadawane pytania

Założenie firmy jest w gruncie rzeczy darmowe. Nasza pomoc w dopełnieniu formalności przy zakładaniu działalności gospodarczej jest darmowa przy zawarciu z nami umowy.

Jeżeli chcesz tylko pomocy przy zakładaniu działalności ale nie chcesz się z nami wiązać umową usługa kosztuje 50 zł.

Koszt prowadzenia ksiegowości jest uzależniony od bardzo wielu czynników m.in: forma opodatkowania, ilości zatrudnianych osób. Po więcej szczegółow zobacz do zakładki: Oferta.

Chcesz poznać dokładną kwotę? Skontaktuj się z nami.

Jak wygląda współpraca

Poniżej w 4 krokach przedstawiamy jak wygląda współpraca z nami.

1.

Etapem rozpoczynającym współpracę jest spotkanie/rozmowa z Klientem, które umożliwi zapoznanie się z jego potrzebami oraz pozwoli opracować indywidualną ofertę świadczenia usług księgowych. Po podjęciu decyzji o współpracy podpisujemy umowę i Klientowi zostaje przydzielona księgowa.

2.

Do 8-go dnia następnego miesiąca Klient dostarcza do naszego biura komplet dokumentów za poprzedni miesiąc. Istnieje również możliwość odbioru dokumentów od klienta za dodatkową opłatą.

3.

Po kilku dniach od otrzymania dokumentów księgowych informujemy naszych Klientów telefonicznie lub pocztą elektroniczną o wyniku finansowym i wysokości podatków. Nasze biuro księgowe sporządza wszystkie deklaracje podatkowe i po podpisaniu dostarcza do właściwych Urzędów Skarbowych. Jesteśmy do dyspozycji także w trakcie miesiąca jeżeli wyniknie nagła potrzeba. Od dnia 25-go każdego miesiąca sporządzamy listy płac, deklaracje ZUS i sprawozdania.

4.

Podpowiadamy jak opłacić zobowiązania podatkowe oraz przypominamy o terminach płatności. W razie ewentualnych kontroli nasze biuro rachunkowe pomaga w przejściu przez wszystkie formalności.

Co myślą o nas klienci

UTAXI

UTAXI

Pełen profesjonalizm, wsparcie praktycznie 24/7.

Consilio

Profesjonalne podejście do klienta, wygodna komunikacja, konkurencyjna cena za świadczone usługi.

DM CARS

Super podejście, miła obsługa. Duży plus za doświadczenie w rozliczaniu firm taksówkarskich z dużą flotą. Polecam

WebPracownia

Indywidualne podejście i odpowiedzi na wszytskie nurtujące mnie pytania. To mnie przekonało. No i oczywiście konkurencyjna cena.

Pomożemy Ci założyć i prowadzić Twoją firmę!

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy.

Skontaktuj się z nami od razu.